Beleef mobiliteit in virtual reality

woensdag 12 oktober 2016
timer 1 min
Wat is nu al mogelijk met virtual reality? Wat zijn de ontwikkelingen? Waar liggen de kansen voor de verkeerskundesector? Op het Nationaal verkeerskundecongres 2016 wordt u bijgepraat en ervaart u zelf de toekomst.

 

In de virtual reality-room van het Nationaal verkeerskundecongres 2016 hoort en ziet u wat de mogelijkheden van virtual reality zijn voor mobiliteitsvraagstukken.

 

Virtueel fietsen

Zo kunt u op 3 november virtueel door de Assendorperstraat in Zwolle fietsen. Dan ziet u de ontwikkeling van de fietsinfrastructuur vanaf de jaren zeventig tot het jaar 2040 voorbijtrekken. 

 

In een andere beleving maakt u kennis met virtual reality voor het toetsen van verkeerssituaties op veiligheid.

 

Nationaal verkeerskundecongres

Het Nationaal verkeerskundecongres op 3 november 2016 - met het precongres op 2 november - geeft maximale tijd voor ontmoeten, beleven en kennisuitwisseling, met onder andere inspirerende en verrassende keynotes van Jelle Dijkstra en Maarten van Rossem.

 

Ga voor meer informatie en aanmelden naar: 
www.nationaalverkeerskundecongres.nl